дота 2 ставкиКомп’ютерна гра Dota 2 – це найпопулярніша на сьогоднішній день MOBA. Розроблено компанією Valve, а офіційний реліз відбувся 2013-го.

В даний час є передовою кіберспортивною дисципліною з регулярними як регіональними, так і міжнародними чемпіонатами. Щорічно Valve проводить головний івент року – The International. Йому передують множинні турніри меншим масштабом, організовані ESL, MDL, WePlay, Epic eSports і т.д. Спонсорами команд та ліг виступають корпорації, що займаються створенням заліза для ПК та ігрової периферії, наприклад, Intel, NVIDIA та інші. Великий внесок у розвиток роблять сучасні букмекерські контори: GGBet, Parimatch та інші. Вони також приймають ставки на події за добрими коефіцієнтами.

Ставки на онлайн-матчі Дота 2

Букмекери, орієнтовані на кіберспортивний напрямок, пропонують відвідувачам широкий перелік результатів та видів ставок на Dota 2. Основні:

 • ординар – парі на одну подію;
 • експрес – кілька результатів в 1 купоні зі збільшеним коефіцієнтом;
 • система – комбінація двох і більше експресів.

Багато професіоналів вважають за краще ставити в Лайві. Особливість LIVE полягає в тому, що операцію можна оформити після початку матчу. Внаслідок чого досвідчений беттер, який добре розуміє правила, механіки дисципліни та сили суперників, отримує колосальну перевагу. Наприклад, може пропустити 1 карту і оцінити підготовку колективів до зустрічі. Або ж подивитися на вершини героїв і попередньо прикинути стратегію, якою дотримуватиметься та чи інша команда. Плюс до всього, парі в реальному часі дозволяють ефективніше ставити спеціальні результати. До них відносяться:

 • перша кров;
 • гонка вбивств;
 • вбивство Рошана;
 • знищення першої вежі тощо.

Загалом варіантів багато. Саме тому досвідчені каппери дотримуються суворих правил та тактик.

Де ставлять ставки на Дота 2

де ставлять ставкиБільшість беттерів вважають за краще робити ставки в широко відомих БК, куди щодня заходять тисячі відвідувачів. Це дає певні гарантії безпеки та впевненості у чесній та прозорій співпраці. Однак є й сайти на кшталт Бетс Дота 2, які приймають парі на матчі скінами. Варіант ідеально підійде активним членам ком’юніті, зареєстрованим у Steam.

Щоб витрачати на угоди гривні, можна внести депозит предметами. Потрібно зв’язати акаунти та відкрити інвентар для обміну з офіційним роботом сервісу. Не менш потрібні бети від 1 гривні. Найчастіше портали, що пропонують подібні послуги, дають можливість зіграти в азартні міні-ігри типу рулетки, крешу і т.д.

Як зробити ставку в Доті

Щоб поставити на матч, зареєструйтесь у букмекерській конторі. Потім вам знадобиться верифікувати новий обліковий запис. Зробіть якісне фото або ж скан-копію документа, що ідентифікує особу. Надішліть файл на перевірку і трохи зачекайте. Далі поповніть рахунок. Усі сучасні БК підтримують проведення фінансових операцій через такі платіжні шлюзи, як:

 • електронні гаманці;
 • банківські картки;
 • SMS-платежі;
 • системи онлайн-банкінгу.

Після зарахування коштів на баланс перейдіть до розділу з дисциплінами, виберіть Доту та відкрийте перелік подій. Визначтеся з результатом, натисніть на коефіцієнт і підтвердіть угоду.

Правила ставок на Дота 2

як зробити ставку на дотуОсновне правило при ставках не лише на Доту, а й на будь-яку іншу дисципліну — ретельна підготовка до парі. З цією метою каппери збирають та аналізують максимальну кількість статистичних даних. У них входять:

 • результати команд у сезоні;
 • зіграність колективів;
 • рівень гри на конкретному турнірі;
 • вінрейт загальний та за 10-20 матчів;
 • різні інсайди щодо планованих решафлів, морального стану геймерів та ін.

Щоб знаходити корисну інформацію, відвідуйте тематичні ресурси (Cybersport.ru та схожі), стежте за соціальними мережами гравців. Також не забувайте про те, що багато кіберспортсменів часто ведуть прямі ефіри на Twitch та Youtube у перервах між чемпіонатами. Відвідуючи трансляції регулярно, ви будете обізнані про поточну форму дотера.

Стратегії ставок на Доту

Найбільш перспективний спосіб ставити на Dota 2 – Live. Але, якщо ви прагнете прибутку на тривалій дистанції, обов’язково освойте прематч-стратегії. У цьому плані кіберспортивний betting мало відрізняється від класичного.

Досить результативними є: виделки, флет, наздогін та його варіації. У разі невпевненості у перемозі фаворита, можете поставити з форою карти, за винятком best-of-1 матчів.

Іноді варто і ризикнути, вклавши парі на точний рахунок, але так доцільно чинити тоді, коли ви щиро вважаєте, що ваша тима набагато сильніша за суперника.

Ставки на длительную дистанцию по Доте 2

Найкращим вибором для заробітку на дистанції стане стратегія Мартінґейла, у народі — наздогін. Вона дуже проста в освоєнні, отже, підійде новачкам та професійному. Основна мета – виділити певний % від загального банку, наприклад, 5 чи 10 відсотків для ставки. При програші наступний бет повинен бути у дворазовому розмірі від суми луза + % та перекривати невдачу. Єдиний недолік тактики у тому, що може знадобитися чималий бюджет її реалізації.

Подвійні ставки Дота 2

Подвійні ставки — так називають стратегію виделок, коли беттер виграє на різниці в коефіцієнтах на ту саму подію, але в різних БК. Політика деяких букмекерських компаній забороняє подібне, тому є ризик отримати бан аккаунту. Проте тактика дієва, що було доведено на практиці.

Ставки на Dota 2 грошима

Ставки на dota 2 грошимаСтавки на Доту 2 грошима доступні зареєстрованим бетторам. Після створення профілю та авторизації необхідно поповнити рахунок. Для цього є банківські картки (Visa, Mastercard, МИР), електронні системи (Qiwi, ЮMoney), мобільні перекази. Мінімальна сума внеску дорівнює 100 рублів. Гроші надходять на баланс моментально, після чого можна укладати угоди на поточні події.

Для зручності вибору гри на порталі запропоновано розклад із зазначенням команд-суперників та часу зустрічі. Ставки доступні в прематчі та Live-режимі. У першому випадку коефіцієнти фіксовані, вкладення здійснюються на початок кібербою. У другому ж парі полягають у ході гри. Беттор шукає оптимального часу для входу, коли коефіцієнти максимально високі. Вони постійно змінюються у процесі битви команд, на що впливають такі події:

 • підвищення досвіду одним із гравців;
 • швидке прокачування мідеру;
 • вбивство врага;
 • знесення башти суперників.

Коефіцієнти залежать від цих та інших дій гравців. Кожна подія здатна знизити або збільшити показники, а тому слід уважно стежити за перебігом ігрового процесу. Для цього на порталі запропоновано відеотрансляцію матчів.

Ставки на Дота 2 грошима можливі на переможця бою. Чим більше кеф, тим нижчі шанси команди на виграш. Але аналітики букмекерської контори можуть помилятися. Непоодинокі випадки, коли андердоги виривають перемогу у фаворитів, приносячи своїм фанатам великий прибуток. Також запропоновані заклади наступного типу:

 • «Тотал карт»;
 • «Тотал вбивств»;
 • «парні /непарні за картами»;
 • «Перша кров».
 • «Точний рахунок».

Відвідувачі букмекерської контори можуть поставити на ймовірний кінець, щоб поборотися за приз. Після закінчення кіберсхватки сума нараховується автоматично, якщо прогноз виявиться вірним.

Букмекерські контори з online ставками на Доту Два

букмекер дота 2Станом на липень 2020 року топовими конторами, що постачають послуги прийому ставок на кіберспорт, вважаються:

 1. GGBet.
 2. EGB.
 3. 1xBet.
 4. 1хСтавка.
 5. William Hill.
 6. Pinnacle.

Зареєструйтесь у будь-якій із перерахованих БК, отримайте вітальний бонус та почніть заробляти money на матчах улюблених команд вже сьогодні.

Відповіді на запитання

Чи реально працюють стратегії для ставок на Доту?

Єдиної стратегії, яка б 100% спрацьовувала завжди для всіх команд та видів парі, звичайно ж, бути не може. Як мінімум, від людини, яка вирішила поставити гроші, потрібно розуміння стану справ у команді, а ще краще – стану справ на ринку в цілому, і зовсім ідеально – вміння грати в Dota 2. Тобто певного рівня занурення у цю сферу.

Що працює у ставках на Dota2?

Найкраще при ставках – робити власну аналітику та підкріплювати її (або хоча б брати до уваги) думкою успішних аналітиків та беттерів та коефіцієнтами БК. Кожна букмекерська контора розробляє певні алгоритми розрахунку кофів, і вони ще й оновлюються, враховуючи при кожному новому аналізі результати всіх попередніх матчів.

Чи однакові ризики при різних видах ставок?

Ризики різні кожному за виду пари. Вони корелюють із розміром коефіцієнта. Чим він вищий, тим менше шансів на те, що він спрацює, тобто вищий ризик. Наприклад, більше шансів, що команда візьме матч загалом, ніж загальна кількість скоєних нею вбивств у першій карті буде парною. Але як би там не було, виграшів зазвичай більше, ніж програшів, гарний дохід на ставках – реальна річ, тому успішних усім ставочок!

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ